Agnieszka Gadomska- trenerka

Agnieszka Gadomska trenerka

Agnieszka Gadomska- trenerka

Sportowo – Trenuje triathlon na wyczynowym amatorskim poziomie. Jest wielokrotną medalistka Mistrzostw Polski Age Group (dystans sprint i supersprint), trzykrotna uczestniczka Mistrzostw Europy. Z powodzeniem startuje także w duathlonach i aquathlonach oraz biegach ulicznych (5 i 10 km). Sam proces treningu sprawia jej mnóstwo radości, daje ogromną satysfakcję i pozytywnie wpływa na inne sfery życia.

Zawodowo- Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu, o specjalizacji: fizjoterapia w sporcie. Jednym z jej narzędzi pracy jest ruch.

Specjalizuje się w pracy z pacjentami ortopedycznymi (po urazach i zabiegach ortopedycznych) oraz bólowymi. Uważa, że trening siłowy i ogólnorozwojowy to absolutny niezbędnik każdego procesu treningowego, niezależnie od uprawianej dyscypliny sportu, o czym przekonała się na własnej skórze- współpraca z trenerem przygotowania motorycznego pozwoliła jej pozbyć się nawracających kontuzji i zyskać dzięki temu ciągłość treningową. 

Swoim zamiłowaniem do ruchu zaraża innych, a jej konikiem jest trening mobility i powięziowy. 

Prywatnie – bezpowrotnie zakochana w Hiszpanii, więc podczas zajęć chętnie porozmawia z Wami w tym języku 🙂 W czasie wolnym (jeśli taki znajdzie między pracą a treningiem), chętnie układa puzzle i urzęduje w kuchni. 

Kursy i szkolenia

• Master Class: Medical Training, BODYWORK / Warszawa 2022

• Analiza oraz indywidualne podejście do terapii wad postawy u dzieci w wieku szkolnym – Moduł I, COREclinic / Poznań 2022

• Badanie, diagnostyka i leczenie dysfunkcji dolnego odcinka kręgosłupa oraz stawów krzyżowo- biodrowych, ARCHEUS – Szkoła Medycyny Manualnej / Poznań 2021

• Pose Method of Running & oxygen advantage / Chromiec 2021

• Masaż Tkanek Głębokich w ujęciu klinicznym, Projekt Masaż / Poznań 2019

• Trening funkcjonalny – Movement Expert, BODYWORK / Poznań 2019

• Trening personalny – Basic Personal Trainer, BODYWORK / Poznań 2019

Chcesz się zapisać do Agnieszki na trening? Napisz do nas! kontakt@rehability.pl